Etiketler: Ucuz 2 adet CWDM 1370 G657A SCAPC 5.5 0.5m Pasif Cihaz, Yüksek Kalite 2 adet CWDM 1370-G657A-SCAPC-5.5-0.5m Pasif Cihaz, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

₺198.80
  • Stokta var
  • w14534



1 Açıklama
CICVCHC' Kaba Dalgaboyu Bölmeli Çoklayıcı (CWDM) düşük kaybı ve güvenilir performans gösterir. cihaz pass bantları geniş sahiptir ve yüksek izolasyon, ucuz ve soğutmasız ile işleyen lazerler için ideal, düşük maliyetli ürün olmasını sağlayan CATV için uygun ve metro/erişim ağ uygulamaları. kolayca özelleştirilebilir, CICVCHC' CWDM standart ambalaj ve bağlayıcı tarafından yapılandırılabilir seçenekleri.
2 Özellik
l Düşük ekleme kaybı
l Geniş geçiş bandı
l Yüksek kanal izolasyonu
l Düşük polarizasyon bağımlı kaybı
l Olağanüstü güvenilirlik ve istikrar
l Epoksi ücretsiz optik yolu
l Telcordia/Bellcore Uyumlu
3 Uygulama
l Erişim ağları
l Metro WDM sistemleri
l Kurumsal ağlar
l Telekomünikasyon
l Ekle/Bırak Kanal
4 Genel şartname
öğeler
birim
parametreler
Normal Bilgi
çalışma Dalgaboyu
nm
İTÜ veya İTÜ + 1
(1260-1620) veya (1460-1620)
kanal Aralığı
nm
20nm İTÜ izgaralar
Port Iletim
(Port1 = > Port2)
kanal Passband
nm
& lambda; c±7. 0
iletim Ekleme Kaybı
dB (Max.)
0.6
dB (Typ.)
0.4
komşu Kanal Izolasyonu
dB (Min.)
30
Olmayan Komşu Kanal Izolasyonu
dB (Min.)
50
Passband Dalgalanma
dB (Max.)
0.3
polarizasyon Bağımlı Kaybı
dB (Max.)
0.1
portuna Yansıma
(Port1 = > Port3)
yansıma Ekleme Kaybı
dB (Max.)
0.4
dB (Typ.)
0.25
yansıma Kanal Izolasyon
dB (Min.)
15
yansıma Bant Dalgalanma
dB (Max.)
0.20
polarizasyon Bağımlı Kaybı
dB (Max.)
0.1
diğerleri
yönelme
dB (Min.)
50
geri dönüş Kaybı
dB (Min.)
50
polarizasyon Mod Dağılma
Ps (Max.)
0.20
güç Kullanma
mW (Max.)
500
gerilme Yükü
N (Max.)
5
çalışma Sıcaklığı
derece Santigrat
-5 ~ 70
depolama Sıcaklığı
derece Santigrat
-40 ~ 85
paket Boyutları
mm
Φ5. 5xL38 için 900um gevşek tüp
lif tipi
-
SMF-28e + veya ITU-T G657.A
NOTLAR:
1) konnektörler olmadan cihazlar Tüm özelliklerine dayanmaktadır, ve dalga boyu üzerinde garantili, polarizasyon ve sıcaklık.
2) PMD ve kromatik dağılım değerleri tasarım tarafından garanti edilmektedir.
3) Özellikler haber verilmeksizin değiştirilebilir tabidir


  • Marka Adı: CICVCHC
  • Model Numarası: CWDM370-01
  • Lif Tipi: Tek Modlu
  • Uyumlu: Özelleştirilmiş Markalar
  • Bağlayıcı Tipi: SC/APC
  • Ürün Uzunluğu: 20m
  • Operating Wavelength: 1260~1610nm
  • Center Wavelength: 1370nm
  • Channel Passband of Transmission : +/-7.0nm
  • Package Dimension : OD=5.5mm Length=38mm Steel
  • Fiber Type: G657A
  • Connector: SC/APC (Customized)
  • Fiber Length: 0.5m with 900um loose tube
  • Delivery Package: 2 pcs/pack

  • Birim Tipi: Paket
  • Paket Boyutu: 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler